Firma Profilimiz

  • Yazdır
"Etiket ürünün kimliği, sizlerin kurumsal imzasıdır. "

Etiket; ürünün yapısını, içindekileri, sahibini ve yerini göstermek için kullanılan ve her türlü objeye takılıp yapıştırılabilen farklı özelliklere sahip kağıt, karton, plastik, laminasyonlu... vb malzemelerdir.

" Etiket ürünün ve ambalajın ayrılmaz bir parçasıdır. "

Günümüzde etiketlerin farklı baskı teknikleri ile farklı özelliklerde ve uygulamalarda baskılarının yapılması, ürünlerin pazarda bir rekabet içerisinde daha fazla yer alması ve daha fazla satılmasını sağlar. Firmamız baskı yöntemleri ile müşterilerine farklı türlerde, ebatlarda ve şekillerde etiketler üreterek hizmet verebilmektedir.

"Kalitemiz"

YILDIZ ETİKET'i emsallerinden üstün kılan ve yıllardır en küçük biriminden, uzman kadrosuna kadar her departmanında büyük bir hassasiyetle üzerinde durulan bir özelliktir... Ürün için tüketilen her malzeme, hammadde ve yarı mamül titizlikle seçilmektedir. Ayrıca kalite anlayışımız sadece üretim aşamasında uygulamakla kalmayıp, iş takibi, müşteri hizmetleri, satış, muhasebe gibi hizmet birimlerimizde de uygulanmaktadır. 

"Tecrübemiz"

En uygun, hızlı ve pratik çözümlerle sorunların üstesinden gelebilen uzman kadromuz 1974'den beri edindiğimiz tecrübe ile harmanlanmaktadır. Tecrübemizi üretim ve hizmet süreçlerine yansıttığımız firmamız giderek artan perfomansıyla etiket sektöründe bir dev haline gelmiştir...

"Çözümü olmayan iş yoktur!"

Felsefesiyle çalışan firmamız, ne kadar zor olursa olsun! Mevcut tüm imkanlarını kullanarak işi sonuca ulaştıran, gerektiğinde alternatifler geliştirerek müşteriye çözümler sunan bir yapıya sahiptir. 

"Teknolojimiz"

Gerekli tüm teknik donanıma sahip firmamız, gelişmeleri yakından takip ederek teknolojinin tüm imkanlarını üretim ve hizmet süreçlerine yansıtmaktadır. Baskı kalitesi ve hız konusunda tam performans sağlayan iletişim araçlarına, grafik ihtiyacına cevap veren bilgisayarlardan baskı öncesi hazırlıkla ilgili gerekli tüm ekipmanlara sahip firmamız, kalitenin teknolojiyi en iyi kullananların eseri, olduğunun bilincindedir.